Opigno social (3.0.2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Group
mg: Vondrona

en: Author
mg: Mpamorona

en: Read more
mg: Tohiny

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: Comment
mg: Heviteny
