Opigno social (3.0.2) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Author
ps: ليكوال

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Search
ps: لټون

en: Preview
ps: مخليد

en: Text
ps: متن

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Comment
ps: تبصره

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Posts
ps: ليکنې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: 1 comment | @count comments
ps[0]: ۱ څرګندون
ps[1]: @count څرګندونې

en: - All -
ps: - ټول -
