Opigno social (3.0.2) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Group
ur: گروپ

en: Author
ur: مصنف

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: On
ur: آن

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Feed
ur: فیڈ

en: Back
ur: واپس

en: Preview
ur: جائزہ

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: 1 comment | @count comments
ur[0]: ۱ تبصرہ
ur[1]: @count تبصرے
