Opigno social (3.0.3) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Group
ca: Grup

en: Author
ca: Autor

en: Read more
ca: Llegeix més

en: On
ca: Actiu

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Feed
ca: Canal

en: Back
ca: Enrere

en: Preview
ca: Previsualitza

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: All
ca: Tot

en: Post
ca: Enviament

en: Block
ca: Bloc

en: Off
ca: Inactiu

en: Comment
ca: Comentari

en: Owner
ca: Propietari

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Pending
ca: Pendent

en: Posts
ca: Articles

en: Completed
ca: Completat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: 1 comment | @count comments
ca[0]: 1 comentari
ca[1]: @count comentaris

en: Offset
ca: Desplaçament

en: In progress
ca: En procés

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Connection
ca: Connexió

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Master
ca: Mestre
