Opigno social (3.0.3) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Group
el: Ομάδα

en: Author
el: Συντάκτης

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: On
el: Ανοικτό

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Feed
el: Ροή

en: Back
el: Πίσω

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Text
el: Κείμενο

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: All
el: Όλες

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Off
el: Κλειστό

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 1 comment | @count comments
el[0]: 1 σχόλιο
el[1]: @count σχόλια

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
