Opigno social (3.0.3) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Read more
eo: Legu pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Text
eo: Teksto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Post
eo: Afiŝo

en: Block
eo: Bloko

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Comment
eo: Komento

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Apply
eo: Apliku

en: 1 comment | @count comments
eo[0]: 1 komento
eo[1]: @count komentoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
