Opigno social (3.0.3) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Group
eu: Taldea

en: Author
eu: Egilea

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Feed
eu: Jarioa

en: Back
eu: Itzuli

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Text
eu: Testua

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Post
eu: Argitalpena

en: Block
eu: Blokea

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Close
eu: Itxi

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Completed
eu: Osatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: 1 comment | @count comments
eu[0]: iruzkin 1
eu[1]: @count iruzkin

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
