Opigno social (3.0.3) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Author
gu: લેખક

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: On
gu: ચાલુ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Search
gu: શોધ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Text
gu: લખાણ

en: All
gu: બધા

en: Close
gu: બંધ

en: Accepted
gu: સ્વીકારેલા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
