Opigno social (3.0.3) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Group
hr: Grupa

en: Author
hr: Autor

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: On
hr: Uključi

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Back
hr: Natrag

en: Preview
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: User ID
hr: ID korisnika

en: All
hr: Svi

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Block
hr: Blok

en: Comment
hr: Komentar

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Posts
hr: Unosi

en: Apply
hr: Primjeni

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Asc
hr: Uzlazno
