Opigno social (3.0.3) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Group
oc: Grop

en: Author
oc: Autor

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: On
oc: Activat

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Feed
oc: Flux

en: Back
oc: Precedent

en: Preview
oc: Apercebut

en: Text
oc: Tèxte

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Post
oc: Postar

en: Block
oc: Blòt

en: Off
oc: Desactivat

en: Comment
oc: Comentari

en: Owner
oc: Proprietari

en: Close
oc: Tampar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Pending
oc: En espèra

en: Posts
oc: Contribucions

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître

en: List item
oc: Listar l'element
