Opigno social (3.0.3) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: 1 comment | @count comments
or[0]: ୧ ଟିପ୍ପଣୀ
or[1]: @count ଟି ଟିପ୍ପଣୀ
