Opigno social (3.0.3) - en to ru translation catalogue (64 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Group
ru: Группа

en: Author
ru: Автор

en: Read more
ru: Подробнее

en: On
ru: Вкл

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Feed
ru: Поток данных

en: Back
ru: Назад

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Text
ru: Текст

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: All
ru: Все

en: Post
ru: Сообщение

en: Block
ru: Блок

en: Off
ru: Выкл

en: Comment
ru: Комментарий

en: Desc
ru: По убыванию

en: Owner
ru: Владелец

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Close
ru: Закрыть

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Pending
ru: В ожидании

en: Accepted
ru: Принятые

en: Posts
ru: Сообщения

en: Completed
ru: Завершено

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: 1 comment | @count comments
ru[0]: @count комментарий
ru[1]: @count комментария
ru[2]: @count[2] комментариев

en: Offset
ru: Пропустить

en: Certificates
ru: Сертификаты

en: Add badge
ru: Добавить значок

en: In progress
ru: Процесс идет

en: Created on
ru: Создано

en: Post date
ru: Дата публикации

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Connection
ru: Соединение

en: Select any filter and click on Apply to see results
ru: Выберите любой фильтр и нажмите Применить для просмотра результата

en: Certificate
ru: Сертификат

en: Group content
ru: Содержимое группы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: List item
ru: Элемент списка

en: Load more
ru: Показать больше

en: Trainings
ru: Программы обучения

en: Add training
ru: Добавить занятие

en: Manage connections
ru: Управление подключениями

en: Write something
ru: Напиши что-нибудь

[ctx: Opigno post]
en: Training
ru: Обучения

[ctx: Opigno post]
en: Badges
ru: Значки

[ctx: Opigno post]
en: Certificates
ru: Сертификаты

en: User connections
ru: Связи пользователя

en: Only visible to connections
ru: Видно только для подключений

en: Make profile private
ru: Сделать профиль приватным

en: If checked, other users will be able to see only your first and last name.
ru: Если этот флажок установлен, другие пользователи смогут видеть только ваше имя и фамилию.

en: Pending connections
ru: Ожидание контакта

en: Search new connections
ru: Поиск новых связей

en: <h2>No users matching your search criteria.</h2>
ru: Нет пользователей, соответствующих вашим критериям поиска.

en: Your connections
ru: Ваши связи
