Opigno social (3.0.3) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: Author
sk: Autor

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: On
sk: Zapnúť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Back
sk: Späť

en: Preview
sk: Náhľad

en: User ID
sk: ID používateľa

en: All
sk: Všetky

en: Post
sk: Príspevok

en: Block
sk: Blok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Comment
sk: Komentár

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Posts
sk: Príspevky

en: Completed
sk: Ukončená

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: Offset
sk: Ofset

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: Asc
sk: Vzostupne
