Opigno social (3.0.4) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Group
az: Qrup

en: Author
az: Müəllif

en: Read more
az: Ətraflı

en: On
az: Aktiv

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Feed
az: Nəticə

en: Back
az: Geri

en: Preview
az: Önizləmə

en: Text
az: Mətn

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Posts
az: Postlar

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
