Opigno social (3.0.4) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Group
da: Gruppe

en: Author
da: Forfatter

en: Read more
da: Læs mere

en: On
da: Tilsluttet

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Back
da: Tilbage

en: Preview
da: Gennemse

en: Text
da: Tekst

en: User ID
da: Bruger ID

en: All
da: Alle

en: Post
da: Indlæg

en: Block
da: Blok

en: Off
da: Afbrudt

en: Comment
da: Kommentar

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Close
da: Luk

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Pending
da: Afventer

en: Accepted
da: Accepteret

en: Posts
da: Indlæg

en: Completed
da: Gennemført

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: 1 comment | @count comments
da[0]: 1 kommentar
da[1]: @count kommentarer

en: Offset
da: Forskydning

en: In progress
da: I gang

en: Created on
da: Oprettet den

en: Post date
da: Oprettelsesdato

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Show less
da: Vis færre.

en: Select any filter and click on Apply to see results
da: Vælg et filter og klik på Anvend for at se resultater

en: Asc
da: Stigende
