Opigno social (3.0.4) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: 1 comment | @count comments
dz[0]: བསམ་བཀོད་༡།
dz[1]: %count བསམ་བཀོད་ཚུ།
