Opigno social (3.0.4) - en to fa translation catalogue (40 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Group
fa: گروه

en: Author
fa: نویسنده

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: On
fa: روشن

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Feed
fa: خوراک

en: Back
fa: بازگشت

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Text
fa: متن

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: All
fa: همه

en: Post
fa: پست

en: Block
fa: بلوک

en: Off
fa: خاموش

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Close
fa: بستن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Pending
fa: معلق

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: 1 comment | @count comments
fa[0]: 1 دیدگاه
fa[1]: @count دیدگاه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Create a post
fa: ایجاد یک پست
