Opigno social (3.0.4) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Group
fi: Ryhmä

en: Author
fi: Tekijä

en: Read more
fi: Lue lisää

en: On
fi: Käytössä

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Feed
fi: Syöte

en: Back
fi: Takaisin

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Text
fi: Teksti

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: All
fi: Kaikki

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Block
fi: Lohko

en: Off
fi: Pois päältä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Owner
fi: Omistaja

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Close
fi: Sulje

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Pending
fi: Odottaa

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Completed
fi: Valmis

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: 1 comment | @count comments
fi[0]: 1 kommentti
fi[1]: @count kommenttia

en: Created on
fi: Luotu

en: Post date
fi: Lähetetty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Group content
fi: Ryhmän sisältö

en: Master
fi: Isäntä

en: List item
fi: Listasisältö
