Opigno social (3.0.4) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Completed
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
