Opigno social (3.0.4) - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Group
hu: Csoport

en: Author
hu: Szerző

en: Read more
hu: Tovább

en: On
hu: Be

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Back
hu: Vissza

en: Preview
hu: Előnézet

en: Text
hu: Szöveg

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: All
hu: Mind

en: Post
hu: Tartalom

en: Block
hu: Blokk

en: Off
hu: Ki

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Close
hu: Bezár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Pending
hu: Függőben

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Completed
hu: Teljesítve

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: 1 comment | @count comments
hu[0]: 1 hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: Offset
hu: Eltolás

en: Certificates
hu: Tanúsítványok

en: Add badge
hu: Kitűző hozzáadása

en: In progress
hu: Folyamatban

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Show less
hu: Kevesebb mutatása

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Group content
hu: Csoport tartalom

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: List item
hu: Listaelem

en: Create a post
hu: Tartalom létrehozása

en: Add certificate
hu: Tanúsítvány hozzáadása
