Opigno social (3.0.4) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Group
is: Hópur

en: Author
is: Höfundur

en: Read more
is: Lesa meira

en: On
is: Virkjað

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Feed
is: Veita

en: Back
is: Til baka

en: Preview
is: Forskoða

en: Text
is: Texti

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: All
is: Allt

en: Post
is: Færsla

en: Block
is: Blokk

en: Off
is: Af

en: Comment
is: Ummæli

en: Owner
is: Eigandi

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Close
is: Loka

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Posts
is: Færslur

en: Completed
is: Lokið

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: 1 comment | @count comments
is[0]: 1 ummæli
is[1]: @count ummæli

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
