Opigno social (3.0.4) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Read more
nn: Les meir

en: On
nn: På

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Back
nn: Attende

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Off
nn: Av

en: Comment
nn: Kommentar

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Posts
nn: Innlegg

en: Apply
nn: Bruk

en: 1 comment | @count comments
nn[0]: 1 kommentar
nn[1]: @count kommentarar

en: - All -
nn: - Alle -
