Opigno social (3.0.4) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Group
pl: Grupa

en: Author
pl: Autor

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: On
pl: Włączony

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Feed
pl: Zasób

en: Back
pl: Wstecz

en: Preview
pl: Podgląd

en: Text
pl: Tekst

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: All
pl: Wszystko

en: Post
pl: Wpis

en: Block
pl: Blok

en: Off
pl: Wyłączony

en: Comment
pl: Komentarz

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Posts
pl: Wpisy

en: Completed
pl: Zakończone

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: 1 comment | @count comments
pl[0]: 1 komentarz
pl[1]: @count komentarze
pl[2]: @count komentarzy

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: In progress
pl: W toku

en: Created on
pl: Utworzono

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Connection
pl: Połączenie

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Group content
pl: Grupowa zawartość

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: List item
pl: Element listy
