Opigno social (3.0.4) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Search
se: Oza

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: In progress
se: Bargamin
