Opigno social (3.0.4) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Group
sl: Skupina

en: Author
sl: Avtor

en: Read more
sl: Preberite več

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Preview
sl: Predogled

en: Text
sl: Besedilo

en: All
sl: Vsi

en: Post
sl: Objava

en: Block
sl: Blok

en: Comment
sl: Komentar

en: Owner
sl: Lastnik

en: Close
sl: Zapri

en: Pending
sl: Čaka

en: Posts
sl: Prispevki

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev
