Opigno social (3.0.4) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: On
th: เปิด

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Search
th: ค้นหา

en: Back
th: กลับ

en: Text
th: ข้อความ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Owner
th: เจ้าของ

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Close
th: ปิด

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: 1 comment | @count comments
th[0]: 1 ความคิดเห็น
th[1]: @count ความคิดเห็น

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: Post date
th: วันที่โพสต์
