Opigno social (3.1.0) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Private
af: Privaat

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Read more
af: Lees meer

en: See
af: Sien

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: Post
af: Posstuk

en: Comment
af: Kommentaar

en: Deny
af: Weier

en: 1 comment | @count comments
af[0]: 1 kommentaar
af[1]: @count kommentare
