Opigno social (3.1.0) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Private
ar: خاص

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Edit
ar: تحرير

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Back
ar: رجوع

en: Manage
ar: تسيير

en: Updated
ar: التحديث

en: Text
ar: نص

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Post
ar: المحتوى

en: Comment
ar: التعليق

en: Deny
ar: امنع

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Operator
ar: العامل

en: Close
ar: إغلاق

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: Values
ar: قيم
