Opigno social (3.1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat
