Opigno social (3.1.0) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Private
be: Прыватны

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Feed
be: Жывільнік

en: Back
be: Назад

en: Manage
be: Кіраваць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Post
be: Допіс

en: Comment
be: Каментар

en: Deny
be: Забараніць

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: 1 comment | @count comments
be[0]: 1 каментар
be[2]: @count каментары
