Opigno social (3.1.0) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Edit
bg: Редактирай

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Post
bg: Публикация

en: Comment
bg: Коментар

en: Deny
bg: Откажи

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Accepted
bg: Приети

en: 1 comment | @count comments
bg[0]: 1 коментар
bg[1]: @count коментара

en: Upload a new image
bg: Качи снимка
