Opigno social (3.1.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Text
bs: Tekst

en: Post
bs: Članak

en: Comment
bs: Komentar

en: Members
bs: Članovi

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Is not one of
bs: Nije nijedan od

en: Is one of
bs: jedan od
