Opigno social (3.1.0) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Private
ca: Privat

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Feed
ca: Canal

en: Back
ca: Enrere

en: Manage
ca: Gestiona

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Post
ca: Enviament

en: Comment
ca: Comentari

en: Members
ca: Membres

en: Deny
ca: Denega

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Operator
ca: Operador

en: Close
ca: Tanca

en: Community
ca: Comunitat

en: Accept
ca: Accepta

en: Join
ca: Uneix-te a

en: 1 comment | @count comments
ca[0]: 1 comentari
ca[1]: @count comentaris

en: Values
ca: Valors

en: Restricted
ca: Restringit

en: Upload a new image
ca: Puja una nova imatge

en: Is not one of
ca: No és un de

en: Is one of
ca: És un de

en: Invite members
ca: Convidar membres
