Opigno social (3.1.0) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Private
cs: Soukromé

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Public
cs: Veřejná

en: Read more
cs: Číst dál

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: Back
cs: Zpět

en: Manage
cs: Správa

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Post
cs: Příspěvek

en: Comment
cs: Komentář

en: Deny
cs: Zakázat

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Operator
cs: Operátor

en: Close
cs: Zavřít

en: Join
cs: Připojit se

en: 1 comment | @count comments
cs[0]: @count komentář
cs[1]: @count komentáře
cs[2]: @count komentářů

en: Values
cs: Hodnoty

en: Send a message
cs: Poslat zprávu

en: Upload a new image
cs: Nahrát nový obrázek.

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Connections
cs: Spojení
