Opigno social (3.1.0) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Feed
cy: Porth

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Text
cy: Testun

en: Post
cy: Cofnod

en: Comment
cy: Sylw

en: Deny
cy: Gwrthod

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Close
cy: Yn agos

en: 1 comment | @count comments
cy[0]: 1 sylw  @count o sylwadau

en: Is not one of
cy: Ddim yn un o

en: Is one of
cy: Yn un o
