Opigno social (3.1.0) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Private
da: Privat

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Public
da: Offentlig

en: Read more
da: Læs mere

en: See
da: Se

en: Edit
da: Redigér

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Manage
da: Administration

en: Updated
da: Opdateret

en: Text
da: Tekst

en: User ID
da: Bruger ID

en: Post
da: Indlæg

en: Comment
da: Kommentar

en: Members
da: Medlemmer

en: Deny
da: Afvis

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Operator
da: Operand

en: Close
da: Luk

en: Accepted
da: Accepteret

en: Invite
da: Invitér

en: Join
da: Tilmeld

en: 1 comment | @count comments
da[0]: 1 kommentar
da[1]: @count kommentarer

en: Values
da: Værdier

en: Decline
da: Afslå

en: Upload a new image
da: Upload et nyt billede

en: Is not one of
da: Er ikke én af

en: Created on
da: Oprettet den

en: Is one of
da: Er en af

en: Show less
da: Vis færre.

en: Connections
da: Forbindelser

en: The file used in the @name field may not be referenced.
da: Der kan ikke henvises til filen, som bruges i @name-feltet.
