Opigno social (3.1.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Public
el: Δημόσιες

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Feed
el: Ροή

en: Back
el: Πίσω

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Text
el: Κείμενο

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Deny
el: Απαγορεύεται

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Operator
el: Τελεστής

en: Close
el: Κλείσιμο

en: 1 comment | @count comments
el[0]: 1 σχόλιο
el[1]: @count σχόλια

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Is one of
el: Είναι ένα από
