Opigno social (3.1.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Text
eo: Teksto

en: Post
eo: Afiŝo

en: Comment
eo: Komento

en: Deny
eo: Malpermesu

en: 1 comment | @count comments
eo[0]: 1 komento
eo[1]: @count komentoj
