Opigno social (3.1.0) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Private
et: Privaatne

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Read more
et: Loe edasi

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Back
et: Tagasi

en: Manage
et: Halda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Post
et: Postitus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Members
et: Liikmed

en: Deny
et: Keela

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Close
et: Sulge

en: Join
et: Liitu

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Values
et: Väärtused

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Connections
et: Ühendused

en: The file used in the @name field may not be referenced.
et: Väljal @name kasutatud failile ei ole lubatud viidata.
