Opigno social (3.1.0) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Private
eu: Pribatua

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Feed
eu: Jarioa

en: Back
eu: Itzuli

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Post
eu: Argitalpena

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Members
eu: Kideak

en: Deny
eu: Ukatu

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Close
eu: Itxi

en: Community
eu: Komunitatea

en: Join
eu: Lotu

en: 1 comment | @count comments
eu[0]: iruzkin 1
eu[1]: @count iruzkin

en: Values
eu: Balioak
