Opigno social (3.1.0) - en to fa translation catalogue (35 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Private
fa: خصوصی

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Public
fa: عمومی

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Edit
fa: ویرایش

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Feed
fa: خوراک

en: Back
fa: بازگشت

en: Manage
fa: مدیریت

en: Updated
fa: به‌روز

en: Text
fa: متن

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Post
fa: پست

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Members
fa: اعضا

en: Deny
fa: رد کردن

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Operator
fa: عملگر

en: Close
fa: بستن

en: 1 comment | @count comments
fa[0]: 1 دیدگاه
fa[1]: @count دیدگاه

en: Values
fa: مقادیر

en: Decline
fa: رد کردن

en: Send a message
fa: ارسال یک پیام

en: Is not one of
fa: نیست یکی از

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Is one of
fa: یکی از

en: Connections
fa: ارتباطات

en: Create a post
fa: ایجاد یک پست
