Opigno social (3.1.0) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Private
fi: Yksityinen

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Public
fi: Julkinen

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Feed
fi: Syöte

en: Back
fi: Takaisin

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Text
fi: Teksti

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Comment
fi: Kommentti

en: Members
fi: Jäsenet

en: Deny
fi: Estetty

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Operator
fi: Operaattori

en: Close
fi: Sulje

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Join
fi: Liity

en: 1 comment | @count comments
fi[0]: 1 kommentti
fi[1]: @count kommenttia

en: Values
fi: Arvot

en: Restricted
fi: Rajoitettu

en: Decline
fi: Hylkää

en: Upload a new image
fi: Siirrä uusi kuva

en: Is not one of
fi: Ei ole yksikään

en: Created on
fi: Luotu

en: Is one of
fi: On yksi

en: Connections
fi: Yhteyksiä

en: Invited
fi: Kutsuttu
