Opigno social (3.1.0) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Author
fil: May akda

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Back
fil: Bumalik

en: Updated
fil: Nabago

en: Post
fil: Paskil

en: Comment
fil: Puna
