Opigno social (3.1.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Private
gl: Privado

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Read more
gl: Ler máis

en: See
gl: Ver

en: Edit
gl: Editar

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Feed
gl: Orixe

en: Back
gl: Voltar

en: Manage
gl: Xestionar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Post
gl: Entrada

en: Comment
gl: Comentario

en: Members
gl: Membros

en: Deny
gl: Rexeitar

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Operator
gl: Operador

en: Close
gl: Pechar

en: Invite
gl: Invitar

en: Join
gl: Unirse

en: 1 comment | @count comments
gl[0]: 1 comentario
gl[1]: @count comentarios

en: Values
gl: Valores

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: Is one of
gl: É un de
