Opigno social (3.1.0) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Private
gu: ખાનગી

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Public
gu: જાહેર

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Text
gu: લખાણ

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Close
gu: બંધ

en: Accepted
gu: સ્વીકારેલા

en: Values
gu: મૂલ્યો
