Opigno social (3.1.0) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Private
hr: Privatno

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Public
hr: Javno

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Comment
hr: Komentar

en: Deny
hr: Uskrati

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara

en: Upload a new image
hr: Otpremi novu sliku
