Opigno social (3.1.0) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Private
hu: Rejtett

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Public
hu: Nyilvános

en: Read more
hu: Tovább

en: See
hu: Lásd

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Back
hu: Vissza

en: Manage
hu: Kezelés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Text
hu: Szöveg

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Post
hu: Tartalom

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Members
hu: Tagok

en: Deny
hu: Tiltott

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Close
hu: Bezár

en: Community
hu: Közösség

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Invite
hu: Meghívó

en: Join
hu: Kapcsolás

en: 1 comment | @count comments
hu[0]: 1 hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: Values
hu: Értékek

en: Restricted
hu: Korlátozott

en: Decline
hu: Elutasítás

en: Send a message
hu: Egy üzenet küldése

en: Add badge
hu: Kitűző hozzáadása

en: Upload a new image
hu: Új kép feltöltése

en: Is not one of
hu: Nincs ezek között

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: User IDs
hu: Felhasználó azonosítók

en: Show less
hu: Kevesebb mutatása

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Connections
hu: Kapcsolatok

en: Social
hu: Közösségi

en: Invite members
hu: Tagok meghívása

en: Create a post
hu: Tartalom létrehozása

en: Badge image
hu: Jelvény képe

en: The file used in the @name field may not be referenced.
hu: @name mezőben használt fájlra nem lehet hivatkozni.

en: Select entities
hu: Entitások kiválasztása

en: Add certificate
hu: Tanúsítvány hozzáadása
