Opigno social (3.1.0) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Public
is: Almenn

en: Read more
is: Lesa meira

en: See
is: Sjá

en: Edit
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Feed
is: Veita

en: Back
is: Til baka

en: Manage
is: Stjórnun

en: Updated
is: Uppfært

en: Text
is: Texti

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Post
is: Færsla

en: Comment
is: Ummæli

en: Members
is: Meðlimir

en: Deny
is: Hafna

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Close
is: Loka

en: 1 comment | @count comments
is[0]: 1 ummæli
is[1]: @count ummæli

en: Is not one of
is: Er ekki eitt af

en: Is one of
is: Er eitt af

en: Connections
is: Tengingar
