Opigno social (3.1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Read more
jv: Candhaké

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Feed
jv: Pasokan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Comment
jv: Komèntar

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: 1 comment | @count comments
jv[0]: 1 komèntar
jv[1]: @count komèntar
