Opigno social (3.1.0) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Manage
ka: მართვა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Post
ka: პოსტი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: 1 comment | @count comments
ka[0]: 1 კომენტარი
ka[1]: @count კომენტარი
